قوانین

به گیم رویال خوش آمدید لطفا قوانین درج شده در این صفحه را با دقت ملاحظه فرمایید

ساخت حساب کاربری در سایت گیم رویال به معنای پذیرش قانوانین میباشد.

قبل از خرید لطفا توافق نامه را با دقت مطالعه و سپس اقدام به خرید بفرمایید .

  • در صورت ورود کردن اطلاعات غلط توسط کاربر و شارژ اشتباه اکانت مسئولیتی به عهده ما نمیباشد.
  • تمامی سفارش ها تا قبل تکمیل شدن قابل لغو میباشد به جز سفارشات کارت های اعتباری (گیفت کارت).
  • در زمان ثبت شماره موبایل از صحت درست بودن ان اطمینان پیدا کنید تا درصورتی که در پردازش سفارش شما شکلی ایجاد شد با شما تماس حاصل فرماییم .
  • بعد از خرید تا زمان تکمیل خرید یا مشخص شدن وضعیت سفارش وارد بازی نشوید (در صورت معلق شدن پرداخت در هنگام ورود شما به بازی در زمان شارژ) گیم رویال هیچ گونه مسئولیتی در قبال تکمیل شدن سفارش شما نخواهد داشت
  • در صورت لغو سفارش به دلایل ( انتخاب اشتباه محصول از سایت ، ورود اطلاعات اشتباه و هر مشکل دیگری که از سمت کاربر باشد ) برای بازگشت وجه، 10درصد از مبلغ واریز شده کسر و طی 5 الی 12 ساعت به همان شماره کارت مبدا واریز میشود .
  •  در صورت ورود اطلاعات اشتباه در زمان خرید تکمیل سفارش تا 24 ساعت زمان میبرد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

تمامی سفارش ها در حال حاضر بین 30 دقیقه الی 24 ساعت انجام میشود.

قوانین عمومی 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گیم رویال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات رضاجم اقدام کند. همچنین از آنجا که گیم رویال یک سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند